Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boya karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi cazibeli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde basit taşınabilir bir hale gelmektedir.

firma tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.