Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep cazibeli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile insanların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında pratik taşınabilir duruma gelmektedir.

kuruluş bütün ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 m. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.