Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile insanların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde pratik taşınabilir hale gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. arasında hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.