Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boyuta karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekimli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın içinde basit taşınabilir duruma gelmektedir.

kuruluş tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır bir duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 m. içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile insanların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile bildiri sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu hakkında, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.