Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boya karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile insanların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir bir duruma gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu hakkında, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.