Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında kolay taşınabilir bir duruma gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 metre arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.