Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boya karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep cazibeli bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir hale gelmektedir.

firma tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile insanların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildiri sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.